KakawCo+ Kolumbia Antioquia Medellin 250g

KakawCo - Kolumbie Antioquia Medellin - excelso/supremo EP

Medellín je druhým největším městem Kolumbie a hlavním rodištěm kávy v Kolumbii. Kávy z regionu Antioquia jsou známé svým středně plným, zaobleným tělem s kakaovým charakterem. Tvoří hladký, dobře vyvážený a příjemně intenzivní šálek, který si můžete vychutnat kdykoli během dne.

Chuťový profil: Kakao, mléčná čokoláda, vlašské ořechy

299,00 Kč
S DPH
Počet

 

Bezpečná platba

  Zásady doručení

(do 2-5 pracovních dnů)

  100% Inkluzivní

(baleno v integračním centre)

Medellín, nebo také „město věčného jara“, je druhým největším městem Kolumbie a hlavním městem departementu Antioquia – rodištěm kávy v Kolumbii a stále je i jejím největším pěstitelským regionem.

Kávy z Antioquie jsou známé svým středně plným, zaobleným tělem s kakaovým charakterem a chuťovými profily, které obvykle nejsou

takové ovocné nebo vínové, jako ty z jiných oblastí Kolumbie. Spíše tvoří hladký, dobře vyvážený a příjemně intenzivní šálek, který si můžete vychutnat kdykoli během dne.

Složení: zrnková káva - 100% arabika

Pražení: středně světlé pražení

Použití: vhodná na espresso ale i na alternativní způsoby přípravy

Odrůda: Bourbon, Typica

Nadmořská výška: 1100 - 1500 m.n.m.

Sklizeň: Říjen - Prosinec

Způsob zpracování: Promývaná a sušená na slunci

Chuťový profil: Kakao, mléčná čokoláda, vlašské ořechy

Země původu: Kolumbie

Oblast/region: Antioquia/Medellin

Zabaleno s láskou a porozuměním

Naše produkty jsou baleny s láskou a porozuměním v naší integrační balírně. Spolu pomáháme hůře zaměstnatelným občanům začlenit se do pracovního procesu a integrovat na trh práce v rámci sociální inkluze.

Arabika rostoucí nad 1350 mnm (shg)

SHG (strictly high grown) označuje arabiky vypěstované ve vysokých polohách - 1350m.n.m. a více. Díky nízkým teplotám dozrávají jejich zrna pomaleji a vyvíjejí se v nich mnohem komplexnější cukry.

Ruční selekce zralých zrn (ep)

(EP) European preparation je jednou z nejvyšších tříd kvality zpracování a obvykle označuje kávu, která byla tříděna ručně od všech defektních zrn a cizích objetků. Takto tříděné kávy jsou typické pro Latinskou Ameriku.

Komentáře (0)

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: