Kakaové boby

Kakaové boby

Kakaové boby a snacks na bázi kakaových bobů "fino de aroma" v té nejvyšší kvalitě plné antioxidantů, stimulujícího theobrominu, magnesia, minerálů a vitamínů. Překrásné spojení exotických kakaových chutí a vůní. Zdravá svačinka, která dodá energii, zpestření snídaně, snack na cesty či na túru. V praktických znovuzavíratelných obalech.

Aktivní filtry

Drcené kakaové boby (nibsy) Kolumbie Caquetá
View Detail

Drcené kakaové boby (nibsy) Kolumbie Caquetá

Jemně pražené drcené kakaové boby "fino de aroma", které mají výjimečný čokoládový  profil s jemnými nótami oříšků, tropického ovoce a jemné vanilky.Tieto kakaové boby jsme pro vás dovezli až z daleké Kolumbie, z jedné z nejlepších kakaových plantáží v regionu Tolima, který je nešťastně známý svou narkotrafickou minulostí.
185,37 Kč

Crunchy Cacao - kakaové boby v křupavé polevě

Jemně pražené kakaové boby v křupavé polevě z regionu Tolimá v Kolumbii. Chuť bobů v prémiové kvalitě 'fino de aroma' se potýká s jemnou sladkostí tropické panely (nerafinované šťávy z cukrové třtiny) a obaluje je tenká vrstva odrůdové 100% čokolády. Jsou určeny k přímé konzumaci. Mají povzbuzující účinky. Vhodné pro vegetariány a vegany, bez aditiv.
199,00 Kč
Vyprodáno

Crunchy Nibs - drcené kakaové boby v křupavé polevě

Drcené jemně pražené kakaové boby v křupavé polevě z regionu Tolimá v Kolumbii. Chuť bobů v prémiové kvalitě 'fino de aroma' se potýká s jemnou sladkostí tropické panely (nerafinované šťávy z cukrové třtiny). Jsou určeny do pečení jako zdravá a křupavá náhražka oříšků či kousků čokolády, nebo k přímé konzumaci. Mají povzbuzující účinky. Vhodné pro...
145,11 Kč
Vyprodáno

Golden crunchy cacao - kakaové boby v křupavé poleve zo...

Máte rádi Crunchy Cacao? A nedáte dopustit ani na naši Zlatou čokoládu? Tak hádejte co. Vytvořili jsme produkt, o kterém sní vaše mlsné jazýčky – Golden Crunchy Cacao – jemně pražené kakaové boby karamelizované v panelu a obalované ve zlaté čokoládě. Sladkou chuť panely s karamelovým nádechem dokonale doplňuje jemná acidita kakaových bobů a dohromady...
199,00 Kč
Vyprodáno
Kakaové boby - Peru Amazonas
View Detail

Kakaové boby - Peru Amazonas

Jemně pražené kakaové boby z regionu Amazonas v Peru, kde stále umíme najít i původní odrůdu kakaa – criollo. Boby v prémiové kvalitě 'fino de aroma' byly ručně sklizeny, fermentovány, vysušeny a jemně upraženy. Mají povzbuzující účinky. Vhodné pro vegetariány a vegany, bez aditiv. Chuťový profil: bobulové ovoce, ořechy, karamel.
145,00 Kč