Rituální kakao

Neodtučněné a nealkalizované rituální kakao z regionu Tolimá v Kolumbii, jemně oslazené panelem a dochucené směsí hřejivých koření. Kakaový prášek obsahuje 70 % čisté kakaové hmoty, 30 % panely a směs vybraných koření - hřebíček, zázvor, kardamon, skořici a pepř.

Chuťový profil: sušené ovoce, sladké bobulové ovoce, čokoláda, koření.

225,00 Kč
S DPH
Hmotnost: 100g
Počet

 

Bezpečná platba

  Zásady doručení

(do 2-5 pracovních dnů)

  100% Inkluzivní

(baleno v integračním centre)

Neodtučněný a nealkalizovaný kakaový prášek jemně oslazený panelem a dochucený směsí hřejivých koření obsahuje 70 % čisté kakaové hmoty vyrobené z kakaových bobů v prémiové kvalitě 'fino de aroma', 30 % panely (neafinované šťávy z cukrové) , kardamon, skořici a pepř.

Tyto koření působí silně protizánětlivě, jejich přidáním se výrazně posílí přirozené protizánětlivé účinky kakaa. Kakaové boby použité pro výrobu tohoto produktu pocházejí výlučně z kolumbijského regionu Tolimá, proto tento kakaový prášek nese přívlastek single origin (pocházející pouze z jediného regionu). Boby byly vypěstovány a ručně sklizeny výlučně na jedné konkrétní plantáži, proto se prášek může pyšnit i přívlastkem single estate (pocházející pouze z jedné plantáže). Navíc je tento prášek vyroben pouze z jediné odrůdy kakaa - criollo, a proto mluvíme také o prvotřídním odrůdovém, tzv. kakau. varietal kakau. Obsah tuku v kakaové sušině je až 52 %. Právě ve vysokém podílu tuku jsou obsaženy všechny zdraví prospěšné minerály – zejména hořčík, vápník, draslík a železo a vitamíny – především A, B1, B2, B3, C a E. 70 % Rituální kakaový prášek Kakaw Co+ obsahuje velké množství protizánětlivých antioxidantů posilně koření, je bohatý na theobromin, příznivě působí na náš nervový i krevní systém, trávicí soustavu, schopnost koncentrace a na náladu.

Produkt je s láskou balen v integrační balírně pro znevýhodněné a zranitelné lidi na Slovensku.

Chuťový profil: sušené ovoce, sladké bobulové ovoce, čokoláda, skořice, kardamon, anýz, hřebíček, pepř.

Použití: Pro přípravu horkého nápoje nebo čokolády, do kaší, smoothies a koláčků.

Složení: Kakaová hmota 70%, panelu - nerafinovaná šťáva z cukrové třtiny 30%, směs koření (skořice, zázvor, kardamon, pepř, hřebíček)

Výživové údaje na 100g:

Energie 2510 kj/ 600 kcal

Tuky: 44 g

z toho nasycené mastné kyseliny: 28 g

Sacharidy: 28 g

z toho cukry: 24 g

Vláknina: 12 g

Bílkoviny: 8 g

Sůl: 60 mg

Komentáře (0)

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: