Sušené ovoce

Sušené ovoce

Sušené ovoce plné chuti? Bez přidaného cukru, chemických konzervantů, aditiv a bez síry. To je naše sušené ovoce Kakaw Co+! Chutné, šťavnaté, přirozene sladké a aromatické kvalitní ovoce dozrálé na slunci. Vychutnejte si ananas nebo mango v podobě, ve které je neznáte. 

Aktivní filtry

Sušený ananas
View Detail

Sušený ananas

Sušený ananas z Kostariky bez přidaného cukru, konzervačních přísad, oxidu siřičitého vyrobený jednoduchou metodou: na plantáži sklízíme pouze dozrálé a kvalitní ananasy, šetrně jejich očistíme a usušíme, zachovávajíc jejich přirozenou strukturu, chuť a vůni zralého ovocia. Preto tento sušený ananas chutná skoro stejně jako na tropickém slunci vyzrálý...
125,63 Kč
BIO Sušené mango
View Detail

BIO Sušené mango

Prémiové odrůdové mango, které překrásně chutí i vůní. Skrývá se za ním nádherný sociální projekt, který pomáhá svobodným nebo vyhnaným matkám s dětmi v Burkina Faso v Západní Africe generovat fair příjem ze sběru a sušení manga. Dalším "dopadovým ovocem" z tohoto projektu je i neplytvanie úrodou manga, protože díky procesu sušení se prodlouží jeho doba...
210,00 Kč
Bio Kešu oříšky s jemným chilli
View Detail

Bio Kešu oříšky s jemným chilli

Pražené kešu oříšky s jemným chilli z ekologického hospodářství v Burkina Faso, které rozhodně splňují naše kritérium prémiové kvality a sociálních dopadů. Výborné chutnají s vychlazeným nápojem, v okolí přátel a rodiny nebo i během klidného večera s dobrým filmem.
99,00 Kč
BIO Kešu oříšky s tamari nori sezam
View Detail

BIO Kešu oříšky s tamari nori sezam

Pražené kešu oříšky tamari nori sezam z ekologického hospodářství v Burkina Faso, které rozhodně splňují naše kritérium prémiové kvality a sociálních dopadů. Výborné chutnají s vychlazeným nápojem, v okolí přátel a rodiny nebo i během klidného večera s dobrým filmem.
99,00 Kč
Panela - sušená šťáva z cukrové třtiny 300g
View Detail

Panela - sušená šťáva z cukrové třtiny 300g

Panela - narafinovaná šťáva z cukrové třtiny Panela je sladidlo, které má příjemnou chuť přírodního třtinového cukru. Obsahuje vysoký podíl minerálů obsažených v melasu. Je zpracována bez použití chcemických procesů. Vyrábí se lisováním cukrové třtiny. Můžete ji použít k oslazení kakawca ale dokonale nahradí běžný cukr ve vaší domácností.
125,00 Kč
Sušené kokosové mlíko 300g
View Detail

Sušené kokosové mlíko 300g

Sušený prášek z kokosového mléka. Má lahodnou a plnou kokosovou chuť i aroma. Skvěle nahradí živočišné mléko i smetanu, protože je přirozeně bez laktózy. Sušené kokosové mléko vzniká mixováním a dehydratováním kokosové dužiny a má oproti tekutému mléku výhodu delší trvanlivosti i jednodušší skladovatelnosti.
220,00 Kč