SPOLUPRÁCE
collabs

Kakaw Co+ collaborates with local
brands and manufacturers offering
premium quality products.

Manufacturers producing fair trade,
slow food and other similar
certifications are our stable and
reliable partners.

WANT TO COLLAB ?
Kakawco

MYLO Kozmetika

Společnost Mylo nabízí ručně dělanou kosmetiku, z přírodních surovin nejvyšší kvality. Při výběru ingrediencí, se myslí na efekt, bezpečnost a také na etický i ekologický aspekt. Tato společnost preferuje lokální, organické a fair-trade ingredience. Naše kakaové máslo i kakaový prášek plný antioxidantů jsou součásti Trojruže a OH LA LA!, což jsou krémy na obličej a dekolt.

FANTASTICO

Kakawková esíčka, vyrobené exkluzivně pro Kakaw Co+, jsou spojením tradiční pekařské kvality a kakaové náplně z našeho přírodního kakaa, díky kterému si pochutnáte nejen na něčem sladkém, ale také uděláte něco pro své zdraví.

Zmrzliny Kakawco mají záruku 14 dní, dodáváme je balené po 1ks a v balení po 5ks

FOXFORD – DOMÁCÍ KAKAOVÁ SMĚS

Známý slovenský řetězec knižních kaváren Foxford nabízí kromě kvalitní kávy z pražíren i naše kakawko. Náš barista Branislav Heleš exkluzivně vyvinul veganskou kakaovou směs, kterou si mohou vychutnat všichni knihomolové přímo na provozních.

VLASTNÍ EXKLUZIVNÍ KAKAOVÉ PIVO

Řemeslný kočovný pivovar Parom nabízí piva se zajímavými atypickými příchutěmi, které propojuje s historickými staroslovanskými příběhy. Speciálně pro nás v zimní sezóně vaří pivo Kračúň, což znamená zimní slunovrat. Vůně kávových zrn z pražírny Verona v městě Sereď, naše pražené kolumbijské kakaové boby a vanilkové lusky z Indonésie se snoubí ve světlém pivu s výraznou chutí.

Zkrátka nás baví pracovat s profesionály používajícími slovo „doparoma“ jako součást své značky.