Aktivní filtry

KakawCo+ Kolumbia Antioquia Medellin 250g
View Detail

KakawCo+ Kolumbia Antioquia Medellin 250g

KakawCo - Kolumbie Antioquia Medellin - excelso/supremo EP Medellín je druhým největším městem Kolumbie a hlavním rodištěm kávy v Kolumbii. Kávy z regionu Antioquia jsou známé svým středně plným, zaobleným tělem s kakaovým charakterem. Tvoří hladký, dobře vyvážený a příjemně intenzivní šálek, který si můžete vychutnat kdykoli během dne. Chuťový...
299,00 Kč
Mylo - krémik Oh lala 60ml
View Detail

Mylo - krémik Oh lala 60ml

Krém na tělo a obličej z bambuckého másla, kokosového oleje a kakaového másla se výborně hodí na tělo po koupání nebo na suchou pleť. Zlepšuje hydrataci pokožky a vyživuje ji. Má jemnou vanilkovo-levandulovou vůni a je vhodný i pro děti.
249,00 Kč
Sušený ananas
View Detail

Sušený ananas

Sušený ananas z Kostariky bez přidaného cukru, konzervačních přísad, oxidu siřičitého vyrobený jednoduchou metodou: na plantáži sklízíme pouze dozrálé a kvalitní ananasy, šetrně jejich očistíme a usušíme, zachovávajíc jejich přirozenou strukturu, chuť a vůni zralého ovocia. Preto tento sušený ananas chutná skoro stejně jako na tropickém slunci vyzrálý...
125,63 Kč
Kakaové máslo Peru
View Detail

Kakaové máslo Peru

Na International Chocolate Awards stříbrnou medailí oceněno kakaové máslo odrůdy Criollo, které má mnohá využití v kuchyni i v kosmetice. Toto kakaové máslo jsme pro vás dovezli až z dalekého Peru, z oblasti Amazonas. Oblast je známá svou tropickou faunou a flórou, která je reflektována v kvalitě samotných kakaových bobů.
199,00 Kč
100% Kakao Kolumbie Caquetá
View Detail

100% Kakao Kolumbie Caquetá

Neodtučněný a nealkalizovaný kakaový prášek z regionu Caquetá v Kolumbii, kde stále umíme najít i původní odrůdu kakaa - criollo. Prášek obsahuje 100 % čisté kakaové hmoty vyrobené z kakaových bobů v prémiové kvalitě 'fino de aroma'. Vhodný pro vegetariány a vegany, bez aditiv. Chuťový profil: lískový ořech, vanilka, karamel, čokoláda.
175,00 Kč
Ready after - Moonlight 200g
View Detail

Ready after - Moonlight 200g

Káva oceněná 1 hvězdou na prestižní soutěži Great Taste Awards za rok 2019. Moonlight – výběrová kávová směs 200g Složení 100% Arabica blend Použití: Espresso, Cappuccino Způsob sklizně: ruční Chuť: kakao, borůvky, lesní plody Po smíchání s mlékem, káva nabývá bohatší, osobitou chuť s náznakem borůvek.
179,00 Kč
BIO Sušené mango
View Detail

BIO Sušené mango

Prémiové odrůdové mango, které překrásně chutí i vůní. Skrývá se za ním nádherný sociální projekt, který pomáhá svobodným nebo vyhnaným matkám s dětmi v Burkina Faso v Západní Africe generovat fair příjem ze sběru a sušení manga. Dalším "dopadovým ovocem" z tohoto projektu je i neplytvanie úrodou manga, protože díky procesu sušení se prodlouží jeho doba...
210,00 Kč
80% sopečná čokoláda Kolumbie
View Detail

80% sopečná čokoláda Kolumbie

Neodtučněná a nealkalizovaná hořká sopečná čokoláda vyrobená z kakaových bobů v prémiové kvalitě 'fino de aroma' obsahuje 80 % čisté kakaové hmoty a 20 % panely. Jelikož není odtučněná ani alkalizovaná, díky čemuž je nejen chutná, ale především zdravá a bohatá na minerály a vitamíny. Vhodná pro vegetariány a vegany, bez aditiv. Chuťový profil: tropické...
199,00 Kč
Drcené kakaové boby (nibsy) Kolumbie Caquetá
View Detail

Drcené kakaové boby (nibsy) Kolumbie Caquetá

Jemně pražené drcené kakaové boby "fino de aroma", které mají výjimečný čokoládový  profil s jemnými nótami oříšků, tropického ovoce a jemné vanilky.Tieto kakaové boby jsme pro vás dovezli až z daleké Kolumbie, z jedné z nejlepších kakaových plantáží v regionu Tolima, který je nešťastně známý svou narkotrafickou minulostí.
185,37 Kč
Ready after - Peru 200g
View Detail

Ready after - Peru 200g

Peru Amazonas - organická káva 200g Peru Amazonas je organická káva s chutnou, ovocnou aciditou. Pražení je omni roast, takže se hodí na filtr, ale také na acidnější espresso. Její chuť je velmi jemná, ovocná a na konci mírně mandlová.
229,00 Kč
Mylo - pleťová maska Gaia 50g
View Detail

Mylo - pleťová maska Gaia 50g

Rostlinná pleťová směs na bázi kakaového másla s vitamíny a minerály. Kombinace rostlinných prášků a výtažků nabízí pleti koncentrovanou dávku výživy a zanechává ji sametově hebkou. Naše kakawco je přirozeně bohaté na antioxidanty a kakaové máslo.
399,00 Kč