Sušený ananas

Sušený ananas z Kostariky bez přidaného cukru, konzervačních přísad, oxidu siřičitého vyrobený jednoduchou metodou: na plantáži sklízíme pouze dozrálé a kvalitní ananasy, šetrně jejich očistíme a usušíme, zachovávajíc jejich přirozenou strukturu, chuť a vůni zralého ovocia. Preto tento sušený ananas chutná skoro stejně jako na tropickém slunci vyzrálý čerstvý ananas.

125,63 Kč
S DPH
Hmotnost: 75g
Počet

 

Bezpečná platba

  Zásady doručení

(do 2-5 pracovních dnů)

  100% Inkluzivní

(baleno v integračním centre)

Sušený ananas z Kostariky bez přidaného cukru, konzervačních přísad, oxidu siřičitého vyrobený jednoduchou metodou: na plantáži sklízíme pouze dozrálé a kvalitní ananasy, šetrně jejich očistíme a usušíme, zachovávajíc jejich přirozenou strukturu, chuť a vůni zralého ovocia. Preto tento sušený ananas chutná skoro stejně jako na tropickém slunci vyzrálý čerstvý ananas. Je velký rozdíl mezi běžným kandovaným ananasem a sušeným ananasem Esmeralda. Ochutnejte a rozdíl zjistíte :) 

Produkt je s láskou balen v integrační balírně pro znevýhodněné a zranitelné lidi na Slovensku

Výživové údaje na 100g / Nutrition facts to 100g: Energie / Energy: 1172 kj / 280 kcal Tuky / Fat: 0 g z toho nasycené mastné kyseliny / Saturated Fat: 0 g Sacharidy / Carbohydrates: 68 g z toho cukry / sugar: 52 g Vláknina / Fibre 8 g Bílkoviny / Proteins: 2 g Sůl / Salt: 0 g

Komentáře (1)
Známka

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: